Jacob Binck två gravyrer
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JACOB BINCK (Tyskland, ca 1500-1564), Two of the Planets - Venus and the Moon, signerade med initialer i trycket samt daterade 1528 samt 1529, gravyrer, vardera 8,4x5 cm, oramad
Mindre lagningar
358380
2016-02-05