Jacob Binck två gravyrer

Jacob Binck två gravyrer
Jacob Binck två gravyrer

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACOB BINCK (Tyskland, ca 1500-1564), Two of the Planets - Venus and the Moon, signerade med initialer i trycket samt daterade 1528 samt 1529, gravyrer, vardera 8,4x5 cm, oramad

Mindre lagningar

358380

2016-02-05