Jan Fyt, etsning
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAN FYT (Antwerpen, 1611-1661), Two Greyhounds, Leashed and Facing Each Other, etsning, 1640, 17x21,7 cm, "laid paper" med oidentifierad vattenstämpel, oramad
Proveniens: Stämplad på baksidan, Seymour Haden
358385
2016-02-05