Honoré Daumier litografi

Honoré Daumier litografi
Honoré Daumier litografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HONORÉ DAUMIER (Frankrike, 1808-1879): Le Passé, Le Présent, L´Avenir, signerad med initialer i trycket, litografi, 1834, 26x20 cm, La Caricature No. 166, Pl.349, oramad

Liten pappersförlust i övre h. hörn

358387

2016-02-05