Honoré Daumier litografi
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HONORÉ DAUMIER (Frankrike, 1808-1879): Le Passé, Le Présent, L´Avenir, signerad med initialer i trycket, litografi, 1834, 26x20 cm, La Caricature No. 166, Pl.349, oramad
Liten pappersförlust i övre h. hörn
358387
2016-02-05