Fritz Kärfve oljemålning

Fritz Kärfve oljemålning
Fritz Kärfve oljemålning
Fritz Kärfve oljemålning
Fritz Kärfve oljemålning
Fritz Kärfve oljemålning
Fritz Kärfve oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRITZ KÄRFVE (1880-1967): Kåseberga, signerad och daterad, F.Kärfve 1912, olja på duk, 132x150 cm

358392

2016-02-03