Henri de Toulouse-Lautrec litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HENRI DE TOULOUSE-LAUTREC (1864-1901): Les Vieilles Historires: Pour Toi, litografi, 1893, signerad med monogram i plåten, 27,5x19,7 cm, oramad
LITTERATUR: Wittrock 6, Delteil 19, Adhémar 20

358393

2016-02-05