Bent Holstein

Bent Holstein
Bent Holstein

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENT HOLSTEIN (Danmark född 1942): "Malbacco", signerad och daterad Holstein 1986, färglitografi, 18/80, 126 x 91 cm

Glasskada

358421

2016-02-03