Ljusstakar 18/1900-tal

Ljusstakar 18/1900-tal
Ljusstakar 18/1900-tal
Ljusstakar 18/1900-tal
Ljusstakar 18/1900-tal
Ljusstakar 18/1900-tal
Ljusstakar 18/1900-tal
Ljusstakar 18/1900-tal
Ljusstakar 18/1900-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 18/1900-tal, sockel i brons, blått glas, mittstock, ljuspipa och manschett i glas, höjd ca 31 cm

Ljuspiporna med lagningar

358441

2016-02-03