Fritiof Schüldt
2016-02-03
358443
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRITIOF SCHÜLDT (1895-1978): Landskap, signerad F.S olja på duk, 33x41 cm
Dukskador, krackelyr