Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRITIOF SCHÜLDT (1895-1978): Landskap, signerad F.S olja på duk, 33x41 cm
Dukskador, krackelyr
358443
2016-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här