Spegel Karl Johan
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, förgylld, träskuren dekor o pastellage, krönet med dekor av bevingade kvinnofigurer, ca 155x88 cm
Smärre pastellageskador, sprickor, en lös del medföljer, senare glas
358448
2016-02-04