Spegel Karl Johan

Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, förgylld, träskuren dekor o pastellage, krönet med dekor av bevingade kvinnofigurer, ca 155x88 cm

Smärre pastellageskador, sprickor, en lös del medföljer, senare glas

358448

2016-02-04