Ljusstakar tenn

Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, tenn, rödmålade, med bemålad dekor i guld av bl a medaljong, stämpel undertill, höjd ca 19 cm

Lagning, förstärkningar, färgbortfall

358464

2016-02-04