Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd 87, 103x46 cm, nyckel finns
Slitage, fläckar, repor
358473
2016-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här