Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MAX ERNST (1891-1976): Ur Suit de Festin, 1974, signerad Max Ernst 36/79, färglitografi, 34x25,5 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Grafik&Skulptur
358480
2016-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här