Ask med lock omkring 1900
2016-02-04
358482
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ASK, med lock, 18/1900-tal, horn, mässingslock med rutmönster av bl a pärlemor, höjd ca 6, diameter 13 cm
Smärre sprickor o nagg