Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, träsnitt, Japan, "Daikokuten", välståndets gus, daterad 1891, 20x31 cm, OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 3 Bijin, vackra kvinnor, Japan, 1800-talets slut, 21x32 cm
358488
2016-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här