2 japanska träsnitt

2 japanska träsnitt
2 japanska träsnitt

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, träsnitt, Japan, "Daikokuten", välståndets gus, daterad 1891, 20x31 cm, OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 3 Bijin, vackra kvinnor, Japan, 1800-talets slut, 21x32 cm

358488

2016-02-05