Max Ernst Tema

Max Ernst Tema
Max Ernst Tema

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MAX ERNST (1891-1976): Werner Spice, 1974, signerad Max Ernst e.a., färglitografi,
bladstorlek 57x35 cm, oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

358490

2016-02-08