Karaff med propp och glas i överfång

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARAFF med propp, GLAS, 6 st, överfång i orange, slipad dekor, 1930/40-tal, troligen Böhmen, karaffens höjd 21 cm

Karaff samt ett glas med kantnagg

358496

2016-02-04