Koffert 1900-talets första hälft

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOFFERT, 1900-talets första hälft, skyltmärkt Unica, AB Tidan Mariestad, listdekor i trä, med inredning, höjd 36, 90 x 49 cm

Bruksslitage, nyckel saknas

358503

2016-02-04