Ask med lock Gustafsberg

Ask med lock Gustafsberg
Ask med lock Gustafsberg
Ask med lock Gustafsberg
Ask med lock Gustafsberg
Ask med lock Gustafsberg
Ask med lock Gustafsberg
Ask med lock Gustafsberg
Ask med lock Gustafsberg

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAFSBERG, ask med lock, 1900-talets början, flintgods, i form av blomma med gräshoppa, inpressad märkning undertill GUSTAFSB 1915, höjd ca 11, diameter ca 23 cm

Gräshoppan med lagningar o skada

358506

2016-02-04