Ljusstake Erik Höglund

Ljusstake Erik Höglund
Ljusstake Erik Höglund
Ljusstake Erik Höglund
Ljusstake Erik Höglund
Ljusstake Erik Höglund
Ljusstake Erik Höglund
Ljusstake Erik Höglund
Ljusstake Erik Höglund

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK HÖGLUND, ljusstake, 1900-talets mitt, syrenfärgat och klart glas samt mässing, höjd 56 cm

Bruksslitage

358514

2016-02-04