Kanna 1950/60-tal

Kanna 1950/60-tal
Kanna 1950/60-tal
Kanna 1950/60-tal
Kanna 1950/60-tal
Kanna 1950/60-tal
Kanna 1950/60-tal
Kanna 1950/60-tal
Kanna 1950/60-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KANNA, 1900-talets mitt, med studiohanden, otydlig monogaramsigantur, blåvit dekor, höjd 27 cm

358531

2016-02-04