Skrivställ Norrström
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL HJALMAR NORRSTRÖM, skrivställ med bläckhorn, jugend, brons, dekor av sovande kvinnofigur, signerad och daterad C Hj NORRSTRÖM 1907, höjd ca 10, längd 29,5 cm
Lock saknas, skadad glasinsats
358537
2016-02-04