Fotpallar Karl Johan

Fotpallar Karl Johan
Fotpallar Karl Johan
Fotpallar Karl Johan
Fotpallar Karl Johan
Fotpallar Karl Johan
Fotpallar Karl Johan

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTPALLAR, 1 par, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérade i björk, kulfötter i svärtat trä, höjd ca 16, 32x28 cm

Smärre ytskador o fläckar

358539

2016-02-04