Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LEKSAKSDJUR, 6 st, varierande åldrar, bestående av 3 hundar, apa, 2 björnar, längd 21-33 cm
Diverse skador, lagningar
358540
2016-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här