Leksaksdjur

Leksaksdjur
Leksaksdjur
Leksaksdjur
Leksaksdjur
Leksaksdjur
Leksaksdjur
Leksaksdjur
Leksaksdjur
Leksaksdjur
Leksaksdjur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEKSAKSDJUR, 6 st, varierande åldrar, bestående av 3 hundar, apa, 2 björnar, längd 21-33 cm

Diverse skador, lagningar

358540

2016-02-04