Bruno Mathsson sängstommar/stativ "Ulla"

Bruno Mathsson sängstommar/stativ

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGSTOMMAR, 1 par, "Ulla", design Bruno Mathsson för Dux, förkromad rörkonstruktion, innermått ca 120x200, höjd ca 47, 127x210 cm

Smärre slitage/ repor, tvärgående stag något böjda

358554

2016-02-04