Gemla gunghäst

Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GEMLA GUNGHÄST, 1900-talets första hälft, i skritt, bemålat trä i brunt på grönmålade medar, man och svans i svart tagel, sitthöjd ca 66 cm, medföljer tagel för komplettering/renovering

Skador/bortfall, slitage, möjligen senare sadel

358563

2016-02-04