Stolar Glyngøre Stolefabrik

Stolar Glyngøre Stolefabrik
Stolar Glyngøre Stolefabrik
Stolar Glyngøre Stolefabrik
Stolar Glyngøre Stolefabrik
Stolar Glyngøre Stolefabrik
Stolar Glyngøre Stolefabrik
Stolar Glyngøre Stolefabrik
Stolar Glyngøre Stolefabrik
Stolar Glyngøre Stolefabrik
Stolar Glyngøre Stolefabrik
Stolar Glyngøre Stolefabrik
Stolar Glyngøre Stolefabrik
Stolar Glyngøre Stolefabrik
Stolar Glyngøre Stolefabrik

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR, 6 st, Glyngøre Stolefabrik, modell GS71, teak, omklädda i svart skinn

Bruksslitage och smärre fanérskador

358564

2016-02-04