Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STOLAR, 6 st, Glyngøre Stolefabrik, modell GS71, teak, omklädda i svart skinn
Bruksslitage och smärre fanérskador
358564
2016-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här