Reseur Bolviller Paris

Reseur Bolviller Paris
Reseur Bolviller Paris
Reseur Bolviller Paris
Reseur Bolviller Paris
Reseur Bolviller Paris
Reseur Bolviller Paris
Reseur Bolviller Paris
Reseur Bolviller Paris
Reseur Bolviller Paris
Reseur Bolviller Paris
Reseur Bolviller Paris
Reseur Bolviller Paris
Reseur Bolviller Paris
Reseur Bolviller Paris

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

RESEUR, med alarm och repetition, märkt Bolviller, Paris, omkring 1800-talets mitt, verk av mässing, vitemaljerad urtavla, fodral av förgylld brons med fasettslipade glas, höjd 14,5 cm, i marockängklätt transportfodral av läder med borttagbar lucka, nyckel medföljer

Smärre ytslitage, dörrknopp saknas

358565

2016-02-19