Serveringsbestick
2016-02-04
358585
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAGUSKED, UPPLÄGGNINGSKED, SALLADSBESTICK, FISKSPADE, nysilver, 1900-tal, raguskedens, längd ca 31 cm
Slitage