GAN mapp

GAN mapp
GAN mapp
GAN mapp
GAN mapp
GAN mapp
GAN mapp
GAN mapp
GAN mapp
GAN mapp
GAN mapp

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965), "De tre små sjömännens äventyr i Paris", mapp med 4 Glicée tryck på Hannemuhle 310 papper, numrerad och stämpelsignerad GAN vit 118/475, 49,5x70 cm

358590

2016-02-04