Damarmbandsur 18 k guld

Damarmbandsur 18 k guld
Damarmbandsur 18 k guld

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMARMBANDSUR, 4 st., 18 k guld, olika märken bl a Velma och Facit, mekaniska verk, vita urtavlor, 1960-tal, stavindex, saknar armband, diameter ca 17-18 mm, total vikt ca 23 g

Glas med repor, ej funktionstestade

358596

2016-02-09