Damarmbandsur 18 k guld
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAMARMBANDSUR, 4 st., 18 k guld, olika märken bl a Velma och Facit, mekaniska verk, vita urtavlor, 1960-tal, stavindex, saknar armband, diameter ca 17-18 mm, total vikt ca 23 g
Glas med repor, ej funktionstestade
358596
2016-02-09