Wilhelm Wik blandteknik

Wilhelm Wik blandteknik
Wilhelm Wik blandteknik
Wilhelm Wik blandteknik
Wilhelm Wik blandteknik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILHELM WIK (1897-1987), komposition, blandteknik på papper, signerad och daterad Wilhelm Wik 1966, 19 x 23 cm

358603

2016-02-04