Speglar empire

Speglar empire
Speglar empire
Speglar empire
Speglar empire

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGLAR, 1 par, 1800-talets första hälft, empire, bronserad och förgylld, höjd 49x64 cm

En med senare glas, smärre slitage coh skador

358607

2016-02-04