Davenport

Davenport
Davenport
Davenport
Davenport
Davenport
Davenport
Davenport
Davenport
Davenport
Davenport
Davenport
Davenport
Davenport
Davenport
Davenport
Davenport
Davenport
Davenport

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DAVENPORT, 11 koppar med fat, porslin, "Pictorial porcelain", England, märkt Davenport, dekor av parklandskap, URNA med lock, porslin, Kina, omkring 1800, kartusch med monogram G

Kaffekoppar med skador, urna med lock med omfattande lagningar

358610

2016-02-04