Davenport
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DAVENPORT, 11 koppar med fat, porslin, "Pictorial porcelain", England, märkt Davenport, dekor av parklandskap, URNA med lock, porslin, Kina, omkring 1800, kartusch med monogram G
Kaffekoppar med skador, urna med lock med omfattande lagningar
358610
2016-02-04