Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
BESTICK, 20 dlr, silver, 1800-tal, bl.a. Gävle, modell engelsk snäck, olika mästare, bestående av: 6 matskedar, 2 bordskedar, 3 bordsgafflar, 9 kaffeskedar, vikt ca 800 g
Slitage, skador
358612
2016-02-04