Bestick engelsk snäck

Bestick engelsk snäck
Bestick engelsk snäck
Bestick engelsk snäck
Bestick engelsk snäck
Bestick engelsk snäck
Bestick engelsk snäck

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

BESTICK, 20 dlr, silver, 1800-tal, bl.a. Gävle, modell engelsk snäck, olika mästare, bestående av: 6 matskedar, 2 bordskedar, 3 bordsgafflar, 9 kaffeskedar, vikt ca 800 g

Slitage, skador

358612

2016-02-04