Berndt Friberg vaser

Berndt Friberg vaser
Berndt Friberg vaser
Berndt Friberg vaser
Berndt Friberg vaser
Berndt Friberg vaser
Berndt Friberg vaser

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERNDT FRIBERG, vas och miniatyrvas, stengods, brun-grå resp. blå harpälsglasyr, signerad, höjd ca 5 resp 18 cm

obetydligt nagg på miniatyren

358623

2016-02-04