Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MARIA WRANGEL (1861-1923): Norrländskt motiv, signerad M Wrangel, olja på duk, 45x87 cm
Färgbortfall
358625
2016-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här