Richard Mortensen Tema

Richard Mortensen Tema
Richard Mortensen Tema

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): Orezza, 1959-1960 signerad och numrerad Mortensen 30/150, färgserigrafi, 96x120 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

358637

2016-02-08