Modell gips

Modell gips
Modell gips
Modell gips
Modell gips
Modell gips
Modell gips
Modell gips
Modell gips
Modell gips
Modell gips

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Modell, signerad, gips, total höjd ca 53 cm

Ytskador

358642

2016-02-04