Motiv från Sikvik oljemålning

Motiv från Sikvik oljemålning
Motiv från Sikvik oljemålning
Motiv från Sikvik oljemålning
Motiv från Sikvik oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal). "Motiv från Sikvik", signerad och daterad Verner 1911, olja på pannå, ca 46 x 70 cm

358645

2016-02-04