Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-tal, Louis XVI-stil, förgyllt, fasettslipade glas, skulpterad dekor, höjd ca 185, 114x43 cm, nyckel finns
358667
2016-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här