Vitrinskåp Louis XVI-stil

Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-tal, Louis XVI-stil, förgyllt, fasettslipade glas, skulpterad dekor, höjd ca 185, 114x43 cm, nyckel finns

358667

2016-02-04