Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSUR, empire, brännförgylld brons, romerska siffror, höjd ca 23 cm, nyckel finns

Slitage, dekor upptill saknas, pendel saknas, repor

358678

2016-02-04