Tennfat 4 st

Tennfat 4 st
Tennfat 4 st
Tennfat 4 st
Tennfat 4 st
Tennfat 4 st
Tennfat 4 st
Tennfat 4 st
Tennfat 4 st

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, 4 st, tenn, en bär datering 1669?, Visby 1775, diameter ca 23-37 cm

Slitage, skador, lagningar

358682

2016-02-04