Sockerskin mm silver

Sockerskin mm silver
Sockerskin mm silver
Sockerskin mm silver
Sockerskin mm silver
Sockerskin mm silver
Sockerskin mm silver
Sockerskin mm silver
Sockerskin mm silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERSKRIN, SUPKOPPAR, STRÖRSKED, PARFYMBRÄNNARE, silver, 1800-tal, sockerskrinets höjd ca 13, totalvikt ca 480 g

Skador

358694

2016-02-04