Bordslampa Louis Philippe-stil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-tal, brons Louis Philippe-stil, total höjd ca 66 cm

Undertill med tusch, bruksslitage

358695

2016-02-05