John Kindborg oljemålning

John Kindborg oljemålning
John Kindborg oljemålning
John Kindborg oljemålning
John Kindborg oljemålning
John Kindborg oljemålning
John Kindborg oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHN KINDBORG (1861-1907): Motiv från Nacka, signerad och daterad John Kindborg -90, olja på duk, 76x117 cm

358698

2016-02-28