Harald Wiberg tuschlavyr

Harald Wiberg tuschlavyr
Harald Wiberg tuschlavyr
Harald Wiberg tuschlavyr
Harald Wiberg tuschlavyr

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986): Stövarjägare, signerad och daterad Harald Wiberg 1959, tuschlavyr, ca 28 x 26 cm. Enligt påskrift på baksidan "omslag till Svensk Jakt, julnummer 1959"

358700

2016-02-28