Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, märkt JAC Jacobsen, justerbarhöjd, minihöjd ca 100 cm
Repor, slitage, lös avstängningsknapp
358715
2016-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här