Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, märkt JAC Jacobsen, justerbarhöjd, minihöjd ca 100 cm

Repor, slitage, lös avstängningsknapp

358715

2016-02-05