Salvador Dali Tema

Salvador Dali Tema
Salvador Dali Tema

Klubbat för:

6 000 SEK

8 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Hippies: Le Cosmonaute, 1969/70, signerad och numrerad 39/145, torrnål med handkolorering, 39,5x31,5 cm

LITTERATUR: Michler/Löpsinger 380

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

358717

2016-02-08