Vaser Holland

Vaser Holland
Vaser Holland
Vaser Holland
Vaser Holland
Vaser Holland
Vaser Holland
Vaser Holland
Vaser Holland

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 1 par, Holland, fajans, 18/1900-tal, vitglaserade med dekor i starkeldsblått av sk peacock pattern, vardera höjd ca 22 cm

Glasyrbortfall, nagg

358723

2016-02-05